Öz Göksu Gümrükleme
» Destek Hizmeti
+90 212 500 35 55

      E-Giriş

Sosyal Medyada Biz}

Gümrükleme Hizmeti
Gümrük Mevzuatı ile ilgili kanun ve yönetmelikler dahilinde müşavirlik hizmeti verilmekte ve yasal yükümlülükler hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. İthalatta ve ihracatta işlemlerin sonuçlandırılması için müşavirlik hizmeti hızlı , güvenli ve uygun maliyetle verilmektedir.
TÜMÜNÜ GÖR

Destek Hizmeti

Gümrük Mevzuatı

Öz Göksu Gümrük Müşavirliği için doğru iletişim felsefesi ve bilgilendirme vazgeçilmez önem arzetmektedir. İşte bu bakışla  Gümrük Mevzuatı, prosedürler, uygulama, kanun, hakkında gümrük mevzuatı değişiklik ve yenilikleri Öz Göksu tarafından takip edilmekte ve tüm gümrükleme hizmetlerinin yerine getirilmesinde müşterilerimiz lehine en uygun mevzuat içerikleri doğrultusunda hareket edilmektedir.
Mevzuat öncelikli ve detaylı yaklaşımımızla müşterilerimiz ilgili kurumlar nezdinde yüksek bilgi seviyesinde temsil edilirlerBu hizmetlerimiz www.ozgoksu.com.tr web sitemizde düzenli olarak müşterilerimize özel derleyerek yayımladığımız gümrük mevzuat değişiklikleri, duyurular vb içeriklerle desteklenmekte, müşterilerimizin e postalarına gönderilmektedir

Eğitim

Artık günümüzde herkesin her şeyi bildiği bir dönem değil uzmanlaşmanın ön planda olduğu bir dönem yaşanmaktadır ve Gümrük Müşavirliği de sadece uzmanların işidir.
Öz Göksu ihtiyaçlara göre Gümrük, Dışticaret Eğitim etkinlikleri düzenlemekte, Müşterilerinin her türlü bilgi gereksinimine çözümler sunmaktadır.