Öz Göksu Gümrükleme
» Hızlı Kargo Taşımacılığı
+90 212 500 35 55

      E-Giriş

Sosyal Medyada Biz}

Gümrükleme Hizmeti
Gümrük Mevzuatı ile ilgili kanun ve yönetmelikler dahilinde müşavirlik hizmeti verilmekte ve yasal yükümlülükler hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. İthalatta ve ihracatta işlemlerin sonuçlandırılması için müşavirlik hizmeti hızlı , güvenli ve uygun maliyetle verilmektedir.
TÜMÜNÜ GÖR

Hızlı Kargo Taşımacılığı

hizlikargoE- Devlet projelerinden biri olan e-ticaret projesi, elektronik ticareti canlandırmak amacı ile gümrükleme ve lojistik süreçlerinde maliyet ve bürokratik zorlukları ortadan kaldırmak amacı ile başlatılmıştır. Buna göre ihracatı teşvik amacıyla 150 kg – 7500 Eur’ a kadar ticari ve gayri ticari gönderilerde elektronik ticaret gümrük beyannamesi kapsamında klasik gümrük işlemlerine tabii tutulmadan hızlı kargo firmaları aracılığıyla ihracat yapmak mümkündür. İthalatta ise uygulama 75 Eur- 1500 Eur arası (Bir takım özel kargolar haricinde) şahsi gönderiler için yapılmaktadır.

Bu kapsamda özellikle ithalattaki kısıtlayıcı gümrük mevzuatları göz önünde bulundurulduğunda,  sahip olduğumuz kurye lisansı sayesinde sınırları kaldırıyoruz, e ticaret sitelerinden yapılan  alışverişlerde,   kapıdan kapıya DDP (gümrük vergileri ödenerek kapıya teslim) ve DDU( gümrük vergileri ödenmeden kapı teslim)  seçenekleriyle en kısa süre içerisinde eşyanızı teslim ediyoruz.